Начало На преден план За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на протест с искане за оставка на правителството
9280
България

За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на протест с искане за оставка на правителството

За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на мирен протест с искане за оставка на правителството, организиран чрез фейсбук групата „Красив Ямбол“.Демонстрацията се състоя пред сградата на Народно читалище „Съгласие 1862“. Протестиращите скандираха „Оставка“ и носеха плакати с надписи „Прасетата са в кочината, не в парламента“, „Свинарника – вън“, „Искаме децата ни да останат в България“, „Искаме спокойни старини за родителите си“ и др. Демонстрацията е заявена от гражданин, не е от политическа партия, сдружение или неправителствена организация, потвърдиха от пресцентъра на полицията.

Автор: БТА / Редактор: | 04 Декември 2025, 19:33 ч.
За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на протест с искане за оставка на правителството
За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на протест с искане за оставка на правителството
Снимка © БТА

За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на мирен протест с искане за оставка на правителството, организиран чрез фейсбук групата „Красив Ямбол“.

Международен екип от инженери, геолози и геотехници започна предпроектни проу

Преди 50 дни положихме клетва пред българския народ. Тези дни не са достатъчн

Независимият кандидат Златина Петрова спечели балотажа на извънредните избори

Окръжният съд в Стара Загора взе мярка за неотклонение „домашен арест&l

Мъж е задържан след нападение с остър предмет пред игрална зала в Сандански,

Демонстрацията се състоя пред сградата на Народно читалище „Съгласие 1862“. Протестиращите скандираха „Оставка“ и носеха плакати с надписи „Прасетата са в кочината, не в парламента“, „Свинарника – вън“, „Искаме децата ни да останат в България“, „Искаме спокойни старини за родителите си“ и др. Демонстрацията е заявена от гражданин, не е от политическа партия, сдружение или неправителствена организация, потвърдиха от пресцентъра на полицията.

„За поредна вечер сме тук и ще продължим докато това продажно правителство не подаде оставка. Днес четем и слушаме в медиите, че Бойко Борисов е казал, че няма да подаде оставка, но ние българите ще направим всичко възможно той да спре да ни управлява“, посочи още Георгиев.

„Недоволството е срещу статуквото, което съсипва България вече 30 години. Управляващите, които са едни и същи от години, са ни закарали не на дъното, ами вече ринем под него. Време е Бойко и Делян, които са вързани като червеното и бялото на мартеница, вече да си ходят“, коментира другият организатор на протеста – Красимир Кавалджиев.

Полицията в Разград санкционира шофьор, паркирал върху тротоарна площ в града

В Кърджали между 12 институции бе подписан меморандум за сътрудничество при р

Подпалването на дипломатическите коли на българското посолство в Скопие 

Не пропускайте важните новини от деня. Последвайте ни в Google News Showcase
Бъдете информани с нашите тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-важните новини и събития от рубриката във входящата си поща. Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
Получавайте най-важните новини и събития от Вашият град. От понеделник до петък от нашия редактор Стела Филипова
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
Общинският съвет в Самуил ще разгледа предложение за осигуряване на финансиране за соларни системи и електромобили в социалните услуги
Общинският съвет в Самуил ще разгледа предложение за отпускане на временен безлихвен заем от общинския бюджет в размер на 662 426,75 евро за изпълнението на два проекта. Те са фина ...
От Плевен започва националното турне на театралния спектакъл „Дами канят“
От Плевен започва националното турне на театралния спектакъл „Дами канят“, продукция на Драматичен театър „Никола Вапцаров“ – Благоевград, съобщиха от ...
Втори електрически автомобил е доставен за нуждите на социалните услуги в Ловеч
Втори нов електрически автомобил и съпътстваща зарядна станция са доставени за нуждите на социалните услуги в Ловеч, съобщиха от Общината. Превозното средство е закупено по проект, ...
Всички българи, без разлика на вяра и произход, имаме една цел – единението и добруването
Всички българи, без разлика на вяра и произход, имаме равни права и една цел – единението и добруването на нашия народ, каза вицепремиерът Иво Христо по време на Националната ...
При пожар в нива с ечемик край Бойчиновци са изгорели 30 декара готова продукция
При пожар в нива с узрял ечемик в землището на град Бойчиновци, център на едноименната община, вчера са изгорели 30 декара готова продукция, а след намесата на пожарната са спасени ...
ОЩЕ ОТ НОВИНИТЕ ДНЕС
След балотаж Златина Петрова спечели изборите в с. Бата, община Поморие
Независимият кандидат Златина Петрова спечели балотажа на извънредните избори за кмет на поморийското село Бата. Според окончателните резултати, публикувани на сайта на Общинската ...
Работодатели в Разградско търсят кадри в секторите производство, търговия и услуги
Работодатели в област Разград набират кадри за производство, търговия и услуги, съобщиха от Дирекция „Бюро по труда“ в Разград. Към днешна дата в областта са обявени на ...
Времето в планините е слънчево, очаква се заоблачаване, съобщиха от Планинската спасителна служба на БЧК
Времето в планините е слънчево със слаб вятър, а следобед се очаква заоблачаване, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) на Българския Червен кръст (БЧК). Температурите с ...
Моята цел е да сме с над 90% получени средства по Плана за възстановяване и устойчивост
Моята цел е да сме с над 90% получени средства по Плана за възстановяване и устойчивост (ПВУ), каза вицепремиерът Атанас Пеканов в ефира на БНТ. В петък най-накрая България получи ...
Общинският съвет в Самуил ще разгледа предложение за осигуряване на финансиране за соларни системи и електромобили в социалните услуги
Общинският съвет в Самуил ще разгледа предложение за отпускане на временен безлихвен заем от общинския бюджет в размер на 662 426,75 евро за изпълнението на два проекта. Те са фина ...
Тикер в 08:42 ч.
Независимият кандидат Златина Петрова спечели балотажа на извънредните избори за ...
Начало На преден план
9280
България

За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на протест с искане за оставка на правителството

За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на мирен протест с искане за оставка на правителството, организиран чрез фейсбук групата „Красив Ямбол“.Демонстрацията се състоя пред сградата на Народно читалище „Съгласие 1862“. Протестиращите скандираха „Оставка“ и носеха плакати с надписи „Прасетата са в кочината, не в парламента“, „Свинарника – вън“, „Искаме децата ни да останат в България“, „Искаме спокойни старини за родителите си“ и др. Демонстрацията е заявена от гражданин, не е от политическа партия, сдружение или неправителствена организация, потвърдиха от пресцентъра на полицията.

| 04 Декември 2025, 19:33 ч.
СЛУШАЙТЕ НОВИНАТА
За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на протест с искане за оставка на правителството
За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на протест с искане за оставка на правителството
Снимка © БТА

За четвърта поредна вечер ямболци излязоха на мирен протест с искане за оставка на правителството, организиран чрез фейсбук групата „Красив Ямбол“.

Демонстрацията се състоя пред сградата на Народно читалище „Съгласие 1862“. Протестиращите скандираха „Оставка“ и носеха плакати с надписи „Прасетата са в кочината, не в парламента“, „Свинарника – вън“, „Искаме децата ни да останат в България“, „Искаме спокойни старини за родителите си“ и др. Демонстрацията е заявена от гражданин, не е от политическа партия, сдружение или неправителствена организация, потвърдиха от пресцентъра на полицията.

„За поредна вечер сме тук и ще продължим докато това продажно правителство не подаде оставка. Днес четем и слушаме в медиите, че Бойко Борисов е казал, че няма да подаде оставка, но ние българите ще направим всичко възможно той да спре да ни управлява“, посочи още Георгиев.

„Недоволството е срещу статуквото, което съсипва България вече 30 години. Управляващите, които са едни и същи от години, са ни закарали не на дъното, ами вече ринем под него. Време е Бойко и Делян, които са вързани като червеното и бялото на мартеница, вече да си ходят“, коментира другият организатор на протеста – Красимир Кавалджиев.

Към първа страница Новини
Бъдете информани с нашите
тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-вълнуващите новини от рубриката във входящата си поща. Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
Получавайте най-важните новини и събития от Вашият град. От понеделник до петък от нашия редактор Стела Филипова
КЪМ АБОНАМЕНТА
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
Общинският съвет в Самуил ще разгледа предложение за осигуряване на финансиране за соларни системи и електромобили в социалните услуги
От Плевен започва националното турне на театралния спектакъл „Дами канят“
Втори електрически автомобил е доставен за нуждите на социалните услуги в Ловеч
Всички българи, без разлика на вяра и произход, имаме една цел – единението и добруването
При пожар в нива с ечемик край Бойчиновци са изгорели 30 декара готова продукция
Още от рубриката
ВРЕМЕ ЗА ЧЕТЕНЕ
   
Време за четене - месец Юни
Препоръчани заглавия
ОЩЕ ОТ НОВИНИТЕ ДНЕС
Основна линия
След балотаж Златина Петрова спечели изборите в с. Бата, община Поморие
Местен фокус
Работодатели в Разградско търсят кадри в секторите производство, търговия и услуги
На преден план
Времето в планините е слънчево, очаква се заоблачаване, съобщиха от Планинската спасителна служба на БЧК
В детайли
Моята цел е да сме с над 90% получени средства по Плана за възстановяване и устойчивост
Сфера
Общинският съвет в Самуил ще разгледа предложение за осигуряване на финансиране за соларни системи и електромобили в социалните услуги
На преден план
В Центровете за пълнолетни с деменция в свищовското село Овча могила започна ремонт, финансиран от Фонд „Социална закрила“
Контекст
Общинският съвет в Луковит ще разгледа предложение за организиране на Седмия национален събор „Млечният път на България през вековете“
Контекст
Общо 87 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие, един човек е загинал, съобщават от „Пожарна безопасност и защита на населението“
В детайли
Общинският съвет в Радомир ще разгледа докладна относно ВяЕЦ „Орисол 2“
В детайли
Нормален е трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави, съобщават от „Гранична полиция“
Още новини
ГОРЕ
Не изполваме интернет бисквитки. Не събираме лични данни и не споделяме такива с трети страни.
Не прилагаме проследяващи или наблюдаващи маркетингови/рекламни системи.

NRD24 © 2026 Всички права запазени. Програма на NRD. Издател Nachrichtenabteilung DRF.
Публикуваното съдържание, текст, снимки и графики е защитено от Германското законодателство за Авторско право.
ГОРЕ
Не изполваме интернет бисквитки. Не събираме лични данни и не споделяме такива с трети страни. Не прилагаме проследяващи или наблюдаващи маркетингови/рекламни системи.


NRD24 © 2026 Всички права запазени.
Издател Nachrichtenabteilung DRF.
Публикуваното съдържание, текст, снимки и графики е защитено от Германското законодателство за Авторско право.